top of page
logo1d.png

Vitajte, som lifestyle fotografka v Nitre

About

Ahoj! Teším sa, že ste ma našli. Som fotografka v Nitre s vášňou pre prirodzené svetlo, zachytávanie príbehov a fotografovanie životného štýlu.

Picture1.png

          Fotograf, ktorý zachytáva prirodzené svetlo.

Milujem fotenie v protisvetle pred západom slnka. Ako fotograf používam prirodzené svetlo, pretože si myslím, že poskytuje jemnejšie a viac čarovné snímky. Neustále hľadám svetlo, dobrodružstvo a skutočné okamihy. Snažím sa vytvoriť kúzlo na každom obrázku.

Zbieranie kvetov, fotografka v Nitre, na lúke

"Capturing the magic of our luminous lives"

Lifestyle fotenie / Prirodzené portréty

Milujem zachytávanie prirodzených, radostných momentiek a skutočných emócií, ktoré pre nás znamenajú možno najviac. Preferujem fotografovanie v exteriéri, rada zachytávam lifestylové portréty pre tých, ktorí chcú trochu iné snímky ako bežné štúdiové fotografie. 

"Infuse emotions"

Fotografovanie doma / Lifestyle fotografie

Fotografovanie doma. Fotografie, ktoré zachytávajú váš každodenný život sú jednou z najlepších spomienok, aké môžete mať. Tie drobné rodinné chvíle strávené pri spoločenskej hre, robenie desiaty alebo sobotné leňošenie.

"Find MAGIC in the ordinary "

Detský čarovný svet / FineArt fotografovanie

Deti milujú fantáziu a magické dobrodružstvá. Mojím cieľom je fotiť zábery, ktoré zachytávajú detský čarovný svet – miesto, kde vznikajú sny. Obrázky majú štýl príbehu, ktorý sa veľmi hodí do albumu.

Picture1.png
Jar, narcisy, čarovný svet, fotografka Nitra

"Magical pictures of childhood"

Fotografovanie vonku v Nitre 

Tu v Nitre a okolí máme veľa krásnych miest. Park na Sihoti, botanická záhrada, zákutia okolo Nitrianskeho hradu, dražovský kostolík, Kalvária,

rozkvitnutý sad, či pole zarastené makmi sú moje obľúbené miesta na fotenie. Rada sa k vám pridám na malú prechádzku do lesa, parku

alebo iného miesta, ktoré vám vyhovuje.

Kontaktujte ma

happymomentfotograf@gmail.com

 

Happy Moment Fotograf Nitra

bottom of page